Філологи святкують День української писемності

Філологи святкують День української писемності

Ще не визначили свій рівень володіння солов’їною? Можливість буде!

У День української писемності та мови, що традиційно відзначається 9 листопада, філологічний факультет уже декілька років поспіль приєднується до Радіодиктанту національної єдності.

І цьогоріч студенти і викладачі філологічного факультету не можуть залишитися осторонь і братимуть активну участь у флешмобі.

Запрошуємо всіх долучитися до написання Радіодиктанту національної єдности. Автором тексту і читцем буде улюблений усіма український письменник Юрій Андрухович.

Диктант буде проводитись на платформах Суспільного (http://www.nrcu.gov.ua/news.html?newsID=97094). Усі зможуть визначити свій рівень володіння українською та дізнатися мовні цікавинки. А нашим студентам щастить, їхні роботи викладачі кафедри української мови і літератури перевірятимуть відразу і можливо даватимуть бали!

Але не лише диктант! Філологічний підготував ряд активностей, які зможуть показати наш рівень закоханості у солов’їну. Тому чекаємо усіх у нашому телеграм-канаті та на сторінці Instagram.

Буде цікаво. Обіцяємо!

Лана Вовк