Чернігівській національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка.

Життя університету

Результати творчого конкурсу з фізичного виховання

дата випробування 28.07.2015

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1.                     

Абрамкіна Анастасія Сергіївна

100,00

2.                     

Аксюта Микола Леонідович

74,00

3.                     

Акуленко Андрій Геннадійович

100,00

4.                     

Андрійченко Богдан Олегович

не з’явився

5.                     

Барбашин Павло Сергійович

101,00

6.                     

Березовська Анна Олегівна

не з’явився

7.                     

Білова Олена Василівна

не з’явився

8.                     

Бойко Юрій Леонідович

140,00

9.                     

Бурба Тимофій Дмитрович

100,00

10.                  

Бутурлін Анна Олександрівна

101,00

11.                  

Василець Ярослав Володимирович

не з’явився

12.                  

Відніченко Євгеній Ігорович

100,00

13.                  

Віннік Олександр Сергійович

156,00

14.                  

Власенко Олександр Олександрович

не з’явився

15.                  

Власюк Сергій Віталійович

163,00

16.                  

Воробей Алла Володимирівна

104,00

17.                  

Гамалій Святослав Сергійович

156,00

18.                  

Гаман Сергій Олександрович

104,00

19.                  

Гаркавий Олег Миколайович

200,00

20.                  

Герасименко Марко Андрійович

100,00

21.                  

Горбатко Євгеній Віталійович

186,00

22.                  

Дєдух Сергій Іванович

не з’явився

23.                  

Дмитренко Валерія Романівна

200,00

24.                  

Донець Анатолій Миколайович

не з’явився

25.                  

Донцов Анатолій Андрійович

не з’явився

26.                  

Дубровний Дмитро Сергійович

32,00

27.                  

Жасан Данило Олександрович

109,00

28.                  

Желдак Ігор Юрійович

103,00

29.                  

Железняк Руслан Мушфіг Огли

109,00

30.                  

Жмурко Анна Михайлівна

182,00

31.                  

Іванов Євген Олексійович

103,00

32.                  

Іллєнко Богдан Анатолійович

не з’явився

33.                  

Калита Дмитро Вікторович

103,00

34.                  

Кирик Владислав Сергійович

100,00

35.                  

Кільовий Дмитро Олександрович

121,00

36.                  

Ковтун Анастасія Григорівна

не з’явився

37.                  

Кореньков Олександр Сергійович

102,00

38.                  

Корнієнко Андрій Сергійович

102,00

39.                  

Котоян Давид Давидович

102,00

40.                  

Кругляківський Олександр Михайлович

не з’явився

41.                  

Кузьменко Микола Анатолійович

100,00

42.                  

Кулик Богдан Юрійович

104,00

43.                  

Купрієнко Владислав Олександрович

не з’явився

44.                  

Лазарєва Дар`я Сергіївна

не з’явився

45.                  

Ларченко Сергій Олександрович

14,00

46.                  

Малецький Євгеній Володимирович

не з’явився

47.                  

Манойло Владислав Олександрович

105,00

48.                  

Мельник Сергій Сергійович

не з’явився

49.                  

Мовчун Владислав Іванович

104,00

50.                  

Молочко Антон Олександрович

135,00

51.                  

Моргун Ярослав Борисович

не з’явився

52.                  

Набок Ігор Леонідович

110,00

53.                  

Наказний Єгор Сергійович

не з’явився

54.                  

Накоренко Владислав Анатолійович

161,00

55.                  

Осипенко Владислав Андрійович

не з’явився

56.                  

Палій Володимир Володимирович

101,00

57.                  

Панфілов Станіслав Юрійович

не з’явився

58.                  

Печенін Олексій Павлович

107,00

59.                  

Пилипенко Тетяна Олександрівна

не з’явився

60.                  

Потапенко Ярослав Володимирович

102,00

61.                  

Прачук Дмитро Юрійович

не з’явився

62.                  

Прокопенко Олег Володимирович

66,00

63.                  

Пушков Ігор Олегович

116,00

64.                  

Радченко Володимир Вадимович

не з’явився

65.                  

Росла Ольга Леонідівна

97,00

66.                  

Росстальний Владислав Миколайович

101,00

67.                  

Рудник Дмитро Олександрович

38,00

68.                  

Савенко Юрій Сергійович

102,00

69.                  

Савчинський Олексій Олександрович

85,00

70.                  

Сахарук Володимир Вячеславович

не з’явився

71.                  

Свирид Яна Вікторівна

176,00

72.                  

Семка Ігор Юрійович

не з’явився

73.                  

Слюта Олег Анатолійович

101,00

74.                  

Смоліговець Ілля Григорович

104,00

75.                  

Соломаха Єгор Сергійович

103,00

76.                  

Стеченко Роман Васильович

не з’явився

77.                  

Талалай Богдан Дмитрович

не з’явився

78.                  

Тичинін Сергій Андрійович

150,00

79.                  

Тісний Михайло Юрійович

42,00

80.                  

Товстоліс Олександр Володимирович

не з’явився

81.                  

Федулов Владислав Григорович

100,00

82.                  

Філатова Тетяна Олександрівна

не з’явився

83.                  

Філоненко Максим Юрійович

не з’явився

84.                  

Чепела Захар Григорович

200,00

85.                  

Чорний Дмитро Володимирович

48,00

86.                  

Шабовта Олександр Євгенійович

166,00

87.                  

Шадура Андрій Романович

200,00

88.                  

Шапка Валентин Володимирович

не з’явився

89.                  

Шатирко Андрій Юрійович

86,00

90.                  

Шевченко Андрій Володимирович

104,00

91.                  

Шевченко Володимир Станіславович

не з’явився

92.                  

Шевченко Ігор Михайлович

90,00

93.                  

Штигайло Сергій Ігорович

не з’явився

94.                  

Шугай Владислав Сергійович

не з’явився

95.                  

Юрченко Анатолій Анатолійович

102,00

96.                  

Ющенко Оксана Євгеніївна

64,00

97.                  

Ярош Анастасія Сергіївна

103,00

 

Результати творчого конкурсу з технологій

дата випробування 28.07.2015


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1.           

Андрійченко Богдан Олегович

170,00

2.           

Баран Владислав Олександрович

165,00

3.           

Біжовець Владислав Олександрович

не з’явився

4.           

Бондарець Віталіна Олександрівна

127,00

5.           

Братков Роман Сергійович

160,00

6.           

Гаркуша Дмитро Максимович

167,00

7.           

Гулай Максим Ігорович

не з’явився

8.           

Демидов Євгеній Дмитрович

173,00

9.           

Жосан Руслан Миколайович

158,00

10.        

Зацний Михайло Олександрович

174,00

11.        

Зенченко Олександр Ігорович

не з’явився

12.        

Ісаєв Іван Ігорович

165,00

13.        

Канцеляренко Дмитрій Юрійович

174,00

14.        

Катюхов Михайло Русланович

159,00

15.        

Квак Іван Сергійович

166,00

16.        

Кононевич Дмитро Владиславович

157,00

17.        

Костюченко Олена Миколаївна

188,00

18.        

Красненко Тарас Миколайович

171,00

19.        

Кулик Юлія Вікторівна

170,00

20.        

Лук`янов Дмитро Олександрович

169,00

21.        

Лукаш Катерина Володимирівна

115,00

22.        

Лях Олександр Олександрович

167,00

23.        

Молойко Дмитро Миколайович

169,00

24.        

Назаренко Вячеслав Анатолійович

100,00

25.        

Нековаль Марія Петрівна

161,00

26.        

Перлюк Альона Олександрівна

100,00

27.        

Півтористий Максим Сергійович

162,00

28.        

Пінчук Ганна Сергіївна

169,00

29.        

Речицький Віталій Олександрович

не з’явився

30.        

Рубан Світлана Олександрівна

115,00

31.        

Рябко Дмитро Володимирович

146,00

32.        

Сергієнко Олег Іванович

182,00

33.        

Середа Дмитро Миколайович

160,00

34.        

Синьчук Костянтин Анатолійович

не з’явився

35.        

Смолко Дмитро Володимирович

160,00

36.        

Смолко Максим Олександрович

169,00

37.        

Сокол Сергій Володимирович

173,00

38.        

Стефановський Олександр Сергійович

165,00

39.        

Тимофеєв Михайло Миколайович

168,00

40.        

Тимошенко Богдана Олегівна

186,00

41.        

Тищенко Галина Вікторівна

179,00

42.        

Турок Денис Володимирович

160,00

43.        

Фесенко Олександр Петрович

171,00

44.        

Форостяний Дмитро Станіславович

160,00

45.        

Шелупець Сергій Леонідович

не з’явився

46.        

Шуба Євгеній Сергійович

176,00

47.        

Щербина Богдан Андрійович

170,00

48.        

Якуш Іван Андрійович

172,00

 

Результати творчого конкурсу з технологій

дата випробування 28.07.2015


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1.           

Дягіль Станіслав Миколайович

170,00

2.           

Задорожній Микола Миколайович

173,00

3.           

Ігнатенко Руслан Сергійович

186,00

4.           

Каревін Максим Сергійович

190,00

5.           

Кирильченко Анатолій Миколайович

172,00

6.           

Кокарча Володимир Васильович

183,00

7.           

Коровай Олександр Ігорович

191,00

8.           

Ламанський Євгеній Анатолійович

186,00

9.           

Лісовий Вадим Іванович

166,00

10.        

Мажара Олександр Олександрович

не з’явився

11.        

П`ятигорець Дмитро Юрійович

188,00

12.        

Савченко Максим Олексійович

187,00

13.        

Селезько Ігор Ігорович

183,00

14.        

Сорока Михайло Григорович

не з’явився

15.        

Тимощук Сергій Анатолійович

177,00

 

Результати творчого конкурсу з музичного мистецтва

дата випробування 28.07.2015


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1.           

Бойко Аліна Юріївна

не з’явився

2.           

Виноградський Євген Євгенович

не з’явився

3.           

Гальчук Анжеліка Валеріївна

157,50

4.           

Гладков Максим Валентинович

182,00

5.           

Гребенок Євген Володимирович

128,00

6.           

Губко Богдан Михайлович

183,50

7.           

Дорошенко Катерина Сергіївна

172,00

8.           

Євтушенко Анастасія Олександрівна

166,50

9.           

Лишафай Карина Володимирівна

170,00

10.        

Москаленко Альона Валентинівна

176,50

11.        

Нагорна Оксана Анатоліївна

146,00

Результати творчого конкурсу з фізичного виховання

дата випробування 27.07.2015


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

1

Андросенко Дарина Олександрівна

не зявився

2

Антоненко Максим Андрійович

не зявився

3

Асмаковський Євгеній Володимирович

не зявився

4

Бердник Євгеній Миколайович

не зявився

5

Березовський Владислав Володимирович

102

6

Биндюк Дмитрій Юрійович

не зявився

7

Веремієнко Ярослав Юрійович

не зявився

8

Волошин Богдан Миколайович

не зявився

9

Дворник Юрій Євгенійович

не зявився

10

Дзюба Сергій Анатолійович

не зявився

11

Жоров Олександр Борисович

не склав

12

Журба Денис Євгенійович

130

13

Івашутич Надія Василівна

не склав

14

Катько Олександр Юрійович

120

15

Кисіль Іван Володимирович

101

16

Кімейчук Христина Вячеславівна

196

17

Коваль Дмитро Михайлович

102

18

Ковтун Олександр Васильович

101

19

Козлова Лілія Андріївна

102

20

Косякін Дмитро Олександрович

194

21

Курицький Іван Сергійович

100

22

Лисенко Анастасія Сергіївна

не зявився

23

Листовничий Володимир Олександрович

не зявився

24

Ліпатніков Костянтин Олегович

194

25

Малофій Вадим Валерійович

133

26

Масленок Максим Сергійович

104

27

Молойко Євгеній Михайлович

131

28

Населевець Павло Володимирович

178

29

Науменко Анатолій Андрійович

102

30

Нікитенко Павло Анатолійович

110

31

Новик Олег Васильович

не зявився

32

Пасєвін Максим Русланович

не зявився

33

Пець Сергій Анатолійович

не склав

34

Пикула Владислав Віталійович

не склав

35

Плющ Юлія Володимирівна

102

36

Погорєлко Андрій Миколайович

127

37

Пригаровський Ярослав Євгенійович

100

38

Радченко Дмитро Пилипович

не зявився

39

Рудя Андрій Валентинович

103

40

Рябченко Роман Васильович

128

41

Савостій Валерій Вікторович

не зявився

42

Самойленко Богдан Ігорович

104

43

Сапонов Андрій Васильович

не склав

44

Селезень Марія Володимирівна

102

45

Скорик Дмитро Юрійович

не зявився

46

Соболєв Євген Петрович

102

47

Сподаренко Анна Анатоліївна

200

48

Стародуб Олександр Анатолійович

не зявився

49

Стукало Антон Сергійович

101

50

Ступак Святослав Олександрович

не зявився

51

Супрун Олександр Олександрович

100

52

Татьяненко Ярослав Олегович

не зявився

53

Тимошенко Сергій Ігорович

не зявився

54

Трубанова Анна Ігорівна

не зявився

55

Улянченко Юрій Олександрович

не зявився

56

Фесенко Богдан Миколайович

не зявився

57

Фурман Дар`я Олегівна

146

58

Хмельницька Анастасія Олександрівна

не зявився

59

Черней Тарас Миколайович

105

60

Шостак Сергій Андрійович

100

61

Шульга Владислав Володимирович

не зявився

62

Якименко Микола Ігорович

не склав

63

Янченко Павло Олександрович

100