Участь студентів у семінарі «Ведення готельного і ресторанного бізнесу»

Участь студентів у семінарі «Ведення готельного і ресторанного бізнесу»

Студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, які навчаються за спеціальностями 241 Готельно-ресторанна справа та 181 Харчові технології, разом із викладачками кафедри хімії, технологій та фармації, доцентками Лапицькою Н.В. та Городиською О.В. відвідали реноваційний готель Optima.

Студенти прийняли участь у цікавому та змістовному семінарі на тему «Ведення готельного і ресторанного бізнесу», який провела менеджерка з персоналу Олеся Пінчук. Дізналися про мережу готелів Оптіма, новітні тенденції на ринку праці в сфері готельно-туристичного бізнесу та закладах громадського харчування, сучасні вимоги до конкурентоспроможних фахівців.

Бармен Олег Курніков провів студентам майстер-клас із барної справи, розповів про особливості роботи бармена, історію виникнення різних келихів, перспективи розвитку в цьому напрямку, продемонстрував процес приготування шарованих шотів та змішаних напоїв.

Зустріч була дуже цікавою та насиченою. Щиро вдячні фахівцям готелю Optima за приділений час та проведення семінару та майстер-класу.