К. Д. Ушинський і його погляди для сучасних студентів

К. Д. Ушинський і його погляди для сучасних студентів

29 березня 2024 року відбулася Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Теорія і практика сучасної освіти та науки в Україні у світлі ідей К. Д. Ушинського» (1823/1824-1870/1871), учительська справа якого стала не просто справою відданості, а й надзвичайним відкриттям, яке турбує серця і сьогодні та є актуальним для розвитку української педагогічної науки.

З вітальним словом виступили: ректор університету, професор Шеремет О. С., зосередивши увагу на перспективах розвитку освіти та наукових досліджень, а також доцентки Стрілецька Н. М. та Смолянко Ю. М.
Студентська наука - це важлива частина академічного життя. Вона дає можливість кожному здобувачу розвивати свої дослідницькі навички та відкривати нові горизонти знань. З цікавими доповідями виступили не тільки викладачі, а й студенти провідних закладів освіти.
Висловлюємо щиру подяку всім учасникам конференції та їхнім науковим керівникам за плідну працю та внесок у збагачення нашого інтелектуального спадку!
Сподіваємося, що конференція стане традиційною і сприятиме розвитку педагогічної справи.