Кубок області з кікбоксингу ISKA-2023: Спорт заради життя та благородної справи!

У суботу, 18 листопада 2023 року, спортивна зала Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка стала ареною захоплюючих поєдинків на Кубку Чернігівської області з кікбоксингу ISKA, що проходив під гаслом «Спорт заради життя та благородної справи!»

На урочистому відкритті турніру ректор університету, професор Олег ШЕРЕМЕТ привітав учасників та відзначив важливість спорту у важкі часи, спричинені повномасштабною агресією росії. Очільник вишу висловив сподівання, що турнір сприятиме підтримці морального духу та єднанню усіх присутніх заради перемоги, миру й підтримки та реабілітації наших поранених героїв, колишніх випускників НУЧКу – Анатолія Шовкуна та Сергія Лисюка.

У змаганні взяли участь близько 180 файтерів з різних куточків Чернігівщини. До складу університетського десанту увійшли представники факультету фізичного виховання: спортсмени – Васін Дмитро (студент), Дока Антон (студент), Балабко Богдан студент); тренери – Кужельний Сергій (аспірант), Дяченко Світлана (магістр), Луданик Роман (магістр), Тупіков Євген (студент); судді – Сергій Джемесюк (магістр), Кужельний Сергій (аспірант), Кужельна Катерина (студентка).

Серед тих, хто вразив глядачів своїм майстерним виступом були Васін Дмитро та Дока Антон. Вони вибороли «золоті» винагороди, довівши свою надзвичайну спортивну майстерність. Тренер чемпіонів, Сергій КУЖЕЛЬНИЙ, може пишатися своїми вихованцями, адже їхня перемога – це не лише особистий тріумф хлопців, але й підтвердження високого рівня підготовки. Балабко Богдан, вихованець тренера Віктора БАЛАБКО, виборов срібну медаль. Його виступ вкрай вражаюче засвідчив завзятість та великий особистісний потенціал.

Захід отримав підтримку від різних організацій, включаючи Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (ректор Олег ШЕРЕМЕТ), Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА (директор Андрій ШЕМЕЦЬ) та Чернігівську обласну федерацію кікбоксингу ISKA (керівник Андрій КУЖЕЛЬНИЙ).

Вітаємо переможців та всіх учасників турніру, бажаючи їм подальших успіхів у спорті та натхнення для майбутніх звершень.

Усі зібрані кошти будуть переслані на банківський рахунок сімей поранених героїв, Анатолія Шовкуна та Сергія Лисюка. Така благородна мета надає турніру особливого значення та глибокого змісту.