Навчання та спорт разом – ключ до активного життя!

Навчання та спорт разом – ключ до активного життя!

У вересні школи нашого міста та області відкрили свої двері для допитливих школярів, а разом з ними і для здобувачів вищої освіти факультету фізичного виховання. Студенти спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) впродовж 10 тижнів мали чудову нагоду перевірити всі свої знання та спробувати себе у творчому польоті вчителювання. Маючи шалену підтримку своїх наставників – вчителів фізичної культури та методистів з педагогічної практики, вони показували свій професіоналізм та отримували величезний практичний досвід роботи. В часі педагогічної практики, окрім проведення уроків фізичної культури, студенти організовували й позаурочну діяльність учнів: проводили руханки, активні перерви, челенджі, змагання та фестивалі, надихаючи учнів займатися фізичною культурою та спортом, підвищувати свій рівень рухової активності та зміцнювати власне здоров’я.

Педагогічна практика, як сонце для всесвіту знань, надає натхнення та силу кожному здобувачеві освіти. Цей період є невід'ємною частиною їхнього професійного зростання, що ґрунтується на любові до навчання та бажанні передавати знання іншим. Нехай це стане відправною точкою насиченого та успішного педагогічного шляху для наших майбутніх вчителів фізичної культури!

#ПедагогічнаПрактика #Освіта #ФізичнаКультура #ФізкультураДляМайбутніхЛідерів

Факультет фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка