ЗМІЦНЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

ЗМІЦНЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

Представники Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка (декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, д.п.н., проф. Світлана Стрілець та завідувач кафедри мов і методики їх викладання, координатор семестрового обміну студентів факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, к.п.н., доц. Ірина Мірошник) в межах тижневого візиту до Республіки Польща провели низку зустрічей з керівництвом Поморського університету в м. Слупськ (Uniwersytet Pomorski w Słupsku) – проректором зі справ студентів, доктором наук, проф. Данутою Гієрчинською; проректором з наукової роботи, доктором наук, проф. Даріушем Фіцеком; заступником завідувача кафедри музичного мистецтва, пані Доротою Герущак; завідувачем бюро «Розвитку та співробітництва», координаторм з семестрового обміну студентів, пані Маріолою Медвід та координатором програм з отримання подвійних дипломів, пані Анною Колесник, метою яких було обговорення напрямів подальшої співпраці між університетами щодо розширення можливостей семестрового обміну студентів відповідно до чинних програм обох університетів, обговорення умов отримання студентами подвійних дипломів, а також проходження наукового стажування викладачами. Крім того, було обговорено умови навчання та проживання студентів з України на території Республіки Польща.