Цикл зустрічей зі стейкголдерами "Історії успіху"

Цикл зустрічей зі стейкголдерами "Історії успіху"

"Майбутнє пропустять ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення" ( Джон Ф. Кеннеді).
Ми продовжуємо цикл зустрічей зі стейкголдерами "Історії успіху" !

Цього разу студенти-першокурсники спеціальності "Психологія" Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка мали можливість поспілкуватись із запрошеними гостями - нашими випускницями: Аліна Кирʼян - дипломована психологиня, сертифікована спеціалістка по роботі з розладами харчової поведінки та образом тіла; МАК-терапевтка. Ірина Левицька-Сосімович - канд. пед. наук, доцентка, навчалась в Інституті позитивної психотерапії Н. Пезешкіана; гіпнолог, регресолог, ігропрактик; членкиня Європейської ліги гіпнотерапевтів.
Психологині поділилися історіями фахового вибору і зростання в професії, варіантами самореалізації в галузі психології, секретами свого успіху, професійними порадами щодо саморозвитку. А ще...своїм досвідом переходу на українську мову Студенти активно ставили запитання та отримували щирі відповіді практиків.

Ділимось ідеями.
Запалюємо серця любов'ю до професії та життя.
Дякуємо Силам оборони України за можливість навчати і навчатись.