Гостьове заняття

Гостьове заняття

21 листопада 2023 р. відбулося гостьове заняття за участі психологині, керівниці Центру психології та розвитку «Bibika Family», засновниці ГО «Асоціація психологів Сила Єдності» Тетяни Бібик.

Разом з викладачкою курсу «Вступ до спеціальності» Дерев’янко С. П. студенти-психологи 1-го курсу розглянули можливості кар’єри сучасного психолога, особливості діяльності практичного психолога в онлайн-режимі.

Також на занятті виступили студентки старших курсів – Дрозд Юлія (41 гр.) та Сидоренко Ольга (61 гр.), які поділилися досвідом навчання на старших курсів, розповіли першокурсникам про психологічні дисципліни, корисні для повсякденного життя.

Завершилася зустріч сумісним обговоренням художніх кінофільмів у яких презентовано образ сучасного психолога.