ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ

15 листопада 2023 р. відбулася гостьова лекція для студентів бакалаврату та магістратури Навчально-науковий інститут психології та соціальної роботи.

Лекторка Лариса Гретченко, адвокат, медіатор, керівник Центру "Адвокат дитини" ВША НААУ, Голова Комітету НААУ з питань сімейного права.
Тема лекції:"Педагог і психолог як учасник системи правосуддя, дружнього до дитини".
На лекції були присутні директор ННІ психології та соціальної роботи Людмила Завацька, викладачі Кафедра соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук Оксана Платонова, Оксана Михайленко, Лина Махоткина , Ірина Карпова, Федір Могильний, Nataliia Voroshylo, викладачі кафедри загальної, вікової та соціальної психології Світлана Дерев'янко, Диана Дубинина.
Пані Лариса окреслила ключові засади та принципи дружнього до дітей правосуддя, правову визначеність статусу педагога і психолога у цьому правосудді, звернула увагу на "зелену кімнату" як ефективну форму роботи з дітьми, які потерпіли від злочинів або стали їхніми свідками.
Тема викликала інтерес та активне обговорення.
Дуже дякуємо пані Ларисі за щедре ділення своїм досвідом участі у системі правосуддя, дружнього до дитини

Сподіваємось на подальшу співпрацю у формуванні професійних компетентностей здобувачів нашого Навчально-наукового інституту психології та соціальної роботи у напрямі захисту прав дитини соціальним педагогом, психологом, фахівцем із питань молоді.