Екскурсія на виробництво компанії «PET Technologies»

Екскурсія на виробництво компанії «PET Technologies»

Цікаво дізнаватись нове і корисне. Студенти навчально-наукового інституту професійної освіти та технологій завітали на екскурсію до виробничих потужностей компанії «PET Technologies». У галузі виробництва обладнання для видуву ПЕТ-пляшок компанія працює 25 років та поставляє обладнання у більше ніж 60 країн світу.

Студенти ознайомилися з переліком робітничих професій, умовами та змістом роботи працівників, які задіяні у виробничому процесі компанії «PET Technologies». Серед них фахівці з автоматизації (інженери-програмісти PLC), інженери-програмісти верстатів з ЧПК, налагоджувальники верстатів з програмним керуванням, оператори верстатів з програмним керуванням, графічні дизайнери, інженери-проєктувальники САПР, фахівці з випробування матеріалів, інженери-технологи, фрезерувальники, токарі.

Для своїх працівників компанія «PET Technologies» забезпечує:

– можливість кар’єрного зростання;

– корисні відрядження;

– бонуси за результати роботи;

– комфортні умови праці;

– корпоративне навчання;

Студенти спеціальностей 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика) з спеціалізацією «Графічний дизайн» та 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) мають можливість вивчати інженерну графіку, матеріалознавство, технологічний практикум ручної і механічної обробки матеріалів, програмування на мові С++, радіоелектроніку, електротехніку, схемотехніку автоматизованих систем, програмування мікроконтролерів, основи дизайну, комп’ютерну графіку, моушн дизайн та багато іншого корисного. Це дозволяє випускникам гнучко працевлаштуватися.