Спеціальності 181 Харчові технології прагне до розвитку

Спеціальності 181 Харчові технології прагне до розвитку

На цьому тижні здобувачі вищої освіти спеціальності 181 Харчові технології відвідали Киселівський ліцей. В цьому навчальному закладі Олена Рибалочко здобувала середню освіту, і запросила Аріну Довгель і Аліну Руденко поділитися з учнями своєї школи інформацією та враженнями про навчання в НУЧК імені Т.Г. Шевченка. Зустріч молоді була відвертою і корисною. Студенти розвинули свої soft skills, поширили інформацію про сучасні можливості університету, щодо надання освітніх послуг, привернули увагу до освітніх програм кафедри хімії, технологій та фармації і прорекламували свою улюблену ОП Харчові технології та інженерія, яка прагне до розвитку.

Дякуємо Аріні Довгель, Аліні Руденко та Олені Рибалочко за активне долучення до профорієнтаційної роботи та поширення позитивного іміджу НУЧК!!!