Молодь Чернігівщини запрошують прокачати навички для успішного працевлаштування та спробувати сили на реальних співбесідах під час дводенного Кар’єрного вікенду

Об’єднавшись із місцевими роботодавцями та кар’єрними консультантами, Career Hub ГО Центр “Розвиток КСВ” організовує дводенний офлайн-захід у місті-герої Чернігові. Подія спрямована на покращення навичок, необхідних для пошуку роботи та успішного працевлаштування. Захід проводитиметься в межах програми USAID “Мріємо та Діємо”. Організатори пропонують молоді ознайомитися із можливостями працевлаштування у рідному місті, тренінги від кар’єрних консультантів/ок, “швидкі співбесіди” зі справжніми HR-фахівцями та фахівчинями, воркшопи з розвитку необхідних навичок для успішного пошуку роботи та інформацію про професії майбутнього для відновлення України.

Партнери проєкту: Державна служба зайнятості, Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка, Агенція регіонального розвитку Чернігівської області, громадська організація “Українська монолітність”.

Хто може стати учасником/-цею заходу? Молодь Чернігівщини віком 18-25 років, яка прагне знайти роботу або змінити напрям професійної діяльності.

Що пропонують учасникам та учасницям:

• дізнатись про те, де та як знайти роботу мрії;
  • за підтримки професійних кар'єрних консультантів/ок розвинути навички написання резюме та мотиваційного листа, а також вдосконалити свої навички самопрезентації;
  • дізнатися як використовувати соціальні мережі для пошуку роботи;
  • здобути досвід проходження реальних співбесід та отримати зворотний зв'язок від представників (фахівців HR) бізнесу та громадського сектору;
  • отримати знання про використання ШІ-інструментів для пошуку роботи;
  • можливість потрапити в базу кадрового резерву Центру “Розвиток КСВ” та його партнерів (за результатами успішного проходження всіх тренінгів).

Дата та час проведення: 19-20 січня 2024 (п’ятниця: 14:00-18:00; субота 11:00-18:00).

Зареєструватися на подію заповнивши форму за посиланням.

Кінцева дата реєстрації: 17 січня.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.