На шляху до Великих дій: школам та університетам варто об'єднати зусилля у спорті заради Перемоги!

1.12.2023 р. проректор з науково-педагогічної роботи НУЧК Андрій КУЖЕЛЬНИЙ взяв участь у Звітній  Конференції Української федерації учнівського спорту (Президент федерації Роман Греба), яка відбулася у Києві. Учасники конференції засвідчили високі результати українського шкільного спорту на міжнародній та європейській аренах та висловили вдячність за підтримку видатним гостям, зокрема Президенту ISF (International School Sport Federation) Laurent Petrynka та Президенту ESSF (European School Sport Federation) Zejliko Tanaskovic.

У контексті конструктивного діалогу, який відбувся між учасниками заходу, Андрій Кужельний зазначив важливість єднання шкільного та студентського спорту. Школи та університети повинні стати важливими центрами, що здатні координувати зусилля нації в боротьбі з викликами воєнного часу  через спорт. Синергізм такого партнерства, на думку Андрія Кужельного, не лише сприятиме національній єдності, але й піднесе моральний дух суспільства, а також сприятиме вихованню здорової, активної, патріотично налаштованої молоді, сильної та єдиної нації.
 #спорт #освіта #єдність, #Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка