Урочистості з нагоди професійного свята (ОНОВЛЕНО)

Урочистості з нагоди професійного свята (ОНОВЛЕНО)

Перше жовтня 2021 року. Погожий осінній день. У читальній залі Наукової бібліотеки (з дотриманням усіх засобів безпеки!!!) зібрались члени ректорату, щоб мовити теплі, вдячні слова декільком десяткам колег у переддень професійного свята.

Із вітальним словом до присутніх звернулася в.о.ректора університету професор Світлана Стрілець, яка подякувала колегам за успішну, ефективну роботу і побажала успіхів у подальшій розбудові закладу.

А потім були вручені нагороди. Так, грамотою Верховної Ради України відзначено проректора В.І.Панченка. Нагрудним знаком «Відмінник освіти» удостоєні О.Б.Мехед, А.О.Міненок, Т.В.Янченко. Лауреат премії Георгія Вороного Ю.О.Карпенко отримав нагрудний знак «За наукові та освітні досягнення». Ціла когорта викладачів і працівників університету відзначена грамотами й подяками МОН України, управління освіти Чернігівської міської ради та грамотами університету.

Завершилися короткотривалі урочистості чудовим музичним вітанням від талановитого магістра Олександра Лузана. Зворушливе виконання одного твору й запальне іншого не залишили байдужими ні сивочолих професорів, ані молодих й амбітних асистентів.

Зі святом, шановні колеги!

Так тримати! В ім’я його Величності студента, в ім’я народу нашого, во славу України!