Привітання з Днем працівників освіти

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні колеги!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника освіти.

Кажуть, лише час визначає справжню ціну втрат і знахідок, час відповідає на складні питання і розставляє акценти. Він же акумулює наші успіхи і досягнення, наш духовний ріст на життєвому шляху. Шляху викладача, шляху, на якому я від щирого серця напередодні Дня вчителя хочу побажати своїм колегам енергії та сили, терпіння та наснаги в роботі, і, звичайно ж допитливих студентів, налаштованих на творчий початок в освоєнні професії.

Нехай кожен ваш учень зберігає в серці любов і вдячність до своїх наставників та альма-матер, залишаючи в пам'яті образ Учителя, як близького друга і мудрого товариша. А кожен день дарує бадьорість, оптимізм і впевненість в тому, що всі мрії втіляться в життя.

Нехай нові перспективи, які відкриваються, стають стимулом до нових звершень, адже сенс в здатності росту, прагненні досягти горизонту досконалості.

Будьте здорові і щасливі, дивіться з оптимізмом в майбутнє, не даючи згаснути світочу знань і підтримуючи любов до навчання!

В.о. ректора НУЧК імені Т.Г. Шевченка
Світлана Стрілець