Семінар у Гончарівській гімназії

Семінар у Гончарівській гімназії

29 жовтня 2019 року викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти доцент Ірина Турчина та аспірант Марина Гренок взяли участь у семінарі «Проблеми формування сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, молоді з особливими освітніми потребами», який відбувся у Гончарівській гімназії.

Ірина Турчина розказала про дітей із затримкою психічного розвитку та синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю, особливості роботи з ними. Марина Гренок поділилася досвідом грузинських педагогів щодо роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру.

Дружня та тепла атмосфера, зацікавленість учителів Гончарівської гімназії питаннями семінару, сприяли плідній та творчій роботі. Сподіваємося на подальшу співпрацю!