Педагогіка початкової школи: фінський досвід

Педагогіка початкової школи: фінський досвід

23-26 вересня 2019 р. викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти проф. Стрілець С.І. і доц. Коваль В.О. взяли участь в інтенсивному курсі «Педагогіка початкової школи: фінський досвід» організованому Міністерством освіти і науки України спільно з проектом «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»).

Тренінг був організований для 50 представників закладів вищої освіти з 20 областей України, що готують вчителів початкової школи. З фінської сторони досвідом ділились представники Гельсінського університету, школи підготовки вчителів Віккі (м. Гельсінкі, Фінляндія) д-р наук Анні Лоукоміес і д-р наук Ретта Ніемі. У сесії брали участь Туйя Лаурен (радник з питань професійного розвитку вчителів проекту «Навчаємось разом»), Арто Ваахтокарі (керівник Проєкту) та Роман Шиян (директор Проєкту). Це були чотири насичені дні, сповнені новими знаннями, цікавими практиками, приємним спілкуванням у колі однодумців.