Участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції м. Київ

Участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції м. Київ

Викладачі кафедри мистецьких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т .Г. Шевченка та студенти і магістранти спеціальності 028 Менеджмент СКД в режимі онлайн взяли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції: «Імперативи економічного зростання в контексті реалізації Глобальних цілей сталого розвитку», що відбулась 23  квітня 2024 року на базі Київського національного університету технологій та дизайну.

На конференції було представлено інформацію про стан реалізації грантового проєкту ERASMUS+ «Міжнародна мережа віртуальних молодіжних бізнес-хабів» VEHUB4YOU, який виконується в 2023-2025 роках за участі Київського національного університету технологій та дизайну.

В конференції брали участь науковці, викладачі, профільні експерти,  докторанти та аспіранти закладів вищої освіти, представники ділової спільноти України та зарубіжних країн.

На конференції були напрями:

• Передові європейські практики віртуального навчання у бізнесосвіті та їх поширення в освітньому просторі України в контексті реалізації проєкту ERASMUS+ VEHUB4YOU;
  • SMART-спеціалізація регіонів та біоекономіка для сталого розвитку на національному та міжнародному рівнях;
  • Підприємницька освіта як засіб досягнення цілей стійкого розвитку та інструмент формування організаційно-підприємницького капіталу в Україні;
  • Менеджмент 4.0: освітні технології для цифрової епохи;
  • Фінансова стабільність в цифрову епоху: європейські підходи та особливості їх імплементації в Україні;
  • Маркетинг в умовах розвитку цифрових технологій.

Всі тези учасників конференції будуть опубліковані в електронній збірці і розміщені в репозитарії бібліотеки Київського національного університету технологій та дизайну. Наприклад: Солдатенко Олександр Ігорович– к.пед.н., доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, подав до публікації тези на тему: «Цифрова трансформація культури в Україні».