XI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕГІОНАЛЬНІ КУЛЬТУРНІ, МИСТЕЦЬКІ ТА ОСВІТНІ ПРАКТИКИ»

4 квітня 2022 р. онлайн на платформі ZOOM кафедра мистецьких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв  Національного  університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка взяла участь та була співорганізатором ХІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики» в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Наукові напрями роботи конференції:

1. Історія, теорія та практика сучасного художньо-історичного та художньо-педагогічного краєзнавства.
  2. Актуальні проблеми мистецтва та педагогіки у контексті євроінтеграції.
  3. Теоретичні та практичні засади професійної підготовки майбутніх учителів мистецтва.
  4. Формування цифрової компетентності майбутніх учителів мистецтва у процесі професійної підготовки.
  5. Мистецько-оздоровча діяльність в закладах освіти.
  6. Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх викладачів мистецьких шкіл.

З вітальньним словом виступила – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Тамари Володимирівна Скорик.
З доповіддю та презентацією на пленарному засіданні виступили:

Олександр Ігорович Солдатенко – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум імені Т. Шевченка».
Використання інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці творчих  мистецьких проєктів

Тамара Володимирівна Скорикдоктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.
Мистецька педагогіка на засадах педагогіки партнерства.

Тетяна Володимирівна Дорошенко – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
Формування художньо-аксіологічної культури майбутнього вчителя музичного мистецтва в контексті синергетичного підходу.

Герасименко Олексiй, здобувач вищої освіти третього (Ph.D) рівня (аспірантського) вищої освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
Методологічні підходи до розвитку художньо-творчих здібностей учнів.

Пуліна Ірина, здобувач Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.
Сучасні підходи до формування навичок гри на фортепіано у музикантів-початківців.