Перша звітна конференція «експертів»

Перша звітна конференція «експертів»

26 жовтня 2015 року у Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка проведено першу звітну конференцію студентів спеціалізації «експертиза культурно-історичних цінностей».

Експертна практика студентів 34 групи (17 студентів) проходила з 22.06.2015 р. по 04.07. 2015 р. згідно навчального плану.

Місце практики в професійній підготовці історика, експерта культурно-історичних цінностей визначається необхідністю закріплення отриманих теоретичних знань, а також набуття спеціальних умінь і навичок. Тому практика проходила на базі тих установ, які входять до переліку державних установ, закладів культури, інших організацій, яким надається право проведення державної експертизи культурних цінностей (Наказ №744 від 9 вересня 2014 р.). Були заключені договори на співпрацю з Чернігівським обласним історичним музеем імені В.В.Тарновського, Обласним художнім музеем імені Г.Галагана та Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою імені В.Г.Короленка. Крім того, відбулося знайомство студентів з роботою Чернігівської митниці ДФС. Для студентів був розроблений щоденник практики.

Основними формами роботи під час практики були спілкування з фахівцями в галузі митної (І.В.Судорженко, О.М.Павленко) та музейної справи (Лаєвський С.Л., Ральченко І.Г.), практична робота з матеріалами під наглядом фахівців (Ісаченко О.В., Лаєвський С.Л., Мамчур Г.К.), самостійна робота студентів з пошуку, відбору, аналізу й інтерпретації інформаційних матеріалів, підготовка й захист практикантами звітів про виконання практичних завдань.

Студенти здали щоденники та звіти про проходження практики. Зауважень з боку адміністрацій музеїв та бібліотеки не було.