ПодіїГрантиТренінгиКонкурсиЛітні школиСтажуванняКонференціїВолонтерство

CaptureТревел-гранти STEP від Європейської культурної фундації

Програма тревел-грантів STEP спрямована на підтримку креативних діячів культури і мистецтва, які подорожують Європою, у діяльності, що спрямована на зміцнення солідарності, рівності та справедливості у суспільстві.

Деталі http://ecflabs.org/drupal/sites/www.ecflabs.org/files/step-beyond-grant/STEP_travel_grants_guidelines_2018.pdf

ukraine 00956 03. Culture Bridges надає гранти для українських фахівців у сфері культури для поїздок до країн ЄС (і навпаки) на період від одного до чотирьох тижнів для відвідання конференцій, мережевих подій, фахових форумів, дотичних до сфери культури та/або креативних індустрій, а також для робочого стажування в культурних/креативних організаціях у країнах ЄС (чи в Україні – для заявників з ЄС). Подача проектів за цим напрямком відкрита для окремих осіб та організацій у ЄС та Україні.

Подати заявку на участь можуть заявлений мандрівник або сторона, що запрошує. Кандидати повинні самі означити пропозицію мобільності. Грант на мобільність не може покривати виключно роботу над іншими програмами ЄС, наприклад програму "Креативна Європа", хоча участь у подібних програмах може бути додатковою перевагою.

Максимальна сума гранту на міжнародну мобільність становитиме 2250 євро (для візитів тривалістю від одного до двох тижнів) та 4000 євро (для візитів на період від трьох до чотирьох тижнів). Кошти можна використати на покриття витрат на:

• Міжнародні подорожі
  • Візи
  • Трансфери до / з аеропортів
  • Проживання
  • Харчування (відповідно до тарифів, встановлених у документації заявки)
  • Місцеві поїздки в країні перебування
  • Внески на участь в конференціях

Деталі: http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges/international-mobility-grants

На жаль, актуальні повідомлення про заходи наразі відсутні :(

Оголошено конкурс в українсько-польський проект «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа»

3742 ukraina i polsha dogovorilis uprostit peresechenie granitsyДо 18.00 16 вересня триває збір заявок для участі у проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».

Мета проекту – підготовка двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні комунікаційні технології в практики української вищої школи (жовтень 2018 р. група G) чи орієнтовані на вивчення та побудову нових моделей стосунків університетів з різноманітними навчальними закладами середньої та професійної освіти (листопад 2018 р. група H).

Проект передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів. Протягом навчання здійснюватиметься синхронний переклад українською мовою.

Заявку слід надсилати на пошту

Вона має містити:

CV кандидата українською та англійською мовами (з обов’язковим зазначенням своїх службових та особистих електронних адрес та телефонів)
Мотиваційний лист (з визначенням групи, на участь в якій претендує кандидат, та напряму майбутнього мікро-проекту)
Інформацію про особи чи особу, яка рекомендує кандидата (прізвище, ім‘я, по-батькові, місце праці та посада, електронна адреса та контактний телефон, дані інституції/ВЗО, що рекомендує кандидата) та скан рекомендаційного листа/листів.
Рекомендацію/рекомендації, які мають бути надіслані з електронної адреси особи, яка їх надає.
Заповнену анкету за лінком: https://goo.gl/forms/SQje13Iob8giydgL2

Передбачається, що проект реалізовуватиметься наступним чином:

на попередньому етапі відбудеться Всеукраїнський конкурс претендентів на участь у проекті (конкурсна комісія включає співорганізаторів проекту з Польщі та України).
на першому етапі (в Польщі - Варшава та Краків) відбудеться тренінг (2 тижні) з проблематики відповідних модулів, а після його завершення – серія консультацій та індивідуалізованих зустрічей з представниками академічного менеджменту, органів державного управління, фондів, різноманітних навчальних закладів середньої та професійної освіти, мас-медіа та соціальних медіа, іншими стейкхолдерами в межах проблематики модулів (2 тижні).
на другому етапі (в Україні) учасники проекту за допомоги польських та українських консультантів готують мікро-проекти (як індивідуальні, так і групові) з удосконалення роботи своїх університетів, академічних центрів, або, навіть, всієї системи вищої освіти України в обраних напрямах.
підсумком проекту виступає презентація підготовлених мікро-проектів та їх пропозиція Міністерству освіти і науки України, Спілці ректорів ВНЗ, власним університетам на підсумковій конференції в травні 2019 р. (з прикладами презентацій Фази І можна познайомитися на сайті Міжнародного благодійного Фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» (http://www.edupolicy.org.ua/_dx/main_ua/projects_ua/finalized-projects_ua/projectiul/iul-list.html ).
Проект відбувається за підтримки: Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань.

Його співорганізаторами виступили з польського боку – Варшавський університет, Ягелонський університет, Фундація Artes Liberales, з українського – Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.