Такими синами славиться вся Україна

Такими синами славиться вся Україна

25 квітня  2017 року у читальній залі Наукової бібліотеки відбулася зустріч-спогад учасників антитерористичної операції зі студентами та співробітниками університету «Такими синами славиться вся Україна».

Відкрив захід проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Анатолій Григорович Тимошенко. Він наголосив на важливості небайдужості до подій на сході країни й уваги до людей, які боронять цілісність держави та непорушність її кордонів.

Після вшанування хвилиною мовчання памяті про загиблих героїв АТО, присутні послухали розповіді трьох бійців: сержанта Сергія Івановича Жука, старшини Володимира Івановича Семенюка та майора Віктора Григоровича Рябченка, які поділилися своїми історіями.

Музичний супровід та атмосферність заходу забезпечували викладачі кафедри музичного мистецтва.