День відкритих дверей

День відкритих дверей

3 грудня Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка гостинно відкрив свої двері всім, хто хотів більше дізнатися про навчальний заклад та особливості вступної кампанії 2017 року.

Після того, як майбутні вступники відвідали виставки, лабораторії, майстерні, спортивні зали, комп’ютерні класи та аудиторії вишу, їх запросили до актової зали.

Гостей привітав ректор Микола Олексійович Носко, який розповів про історію вишу та переваги навчання у ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.

Детально з особливостями вступу-2017 присутніх ознайомили представники приймальної комісії вишу. Особливістю заходу стало вручення погонів молодшого лейтенанта випускникам кафедри військової підготовки, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів. Наказ Міністра оборони України зачитав начальник кафедри військової підготовки полковник Микола Миколайович Ляпа.

Наприкінці заходу, майбутні абітурієнти мали можливість поспілкуватися з директором інституту Історії та деканами факультетів.