Представники ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка взяли участь у Всеукраїнському форумі лідерів освіти «Інноваційне мислення сучасної молоді»

28 січня 2016 року представницька делегація Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка взяла участь у першому Всеукраїнському форумі лідерів освіти «Інноваційне мислення сучасної молоді» за сприяння Міжнародного інституту розвитку інтелекту.

Понад 250 представників навчальних закладів України зібралися в місті Києві у готелі «Русь» з метою обговорення нового напрямку розвитку світової освіти, що спрямований на вдосконалення не лише професійних умінь і навичок учнів, але й на формування внутрішнього світу молодих людей.

Після прекрасного виступу артистів Національної опери України імені Тараса Шевченка перед гостями виступив лектор Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Кім Хон Рьоль (Республіка Корея) з презентацією діяльності інституту в різних країнах світу, а заступник ректора Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Лі Хі Мун (Республіка Корея) прочитав лекцію «Справжні зміни через інноваційне мислення». В умовах сучасного інформаційного світу молоді люди прагнуть досягти успіху будь-якою ціною, адже це єдиний шлях до забезпеченого життя. Проте найчастіше вони не мають внутрішньої сили впоратися з труднощами, які зустрічаються на життєвому шляху. Завдання сучасної системи освіти – допомогти студентам виховати інноваційне мислення, завдяки якому молоді люди зможуть мати щасливе життя.

Усі учасники форуму були дуже вражені новим представленим напрямкам освіти, активно ставили питання та хотіли б запровадити лекції у своїх навчальних закладах.

Джерело: http://imei.kiev.ua/