Вітаємо студентів факультету фізичного виховання Артема Тищенка та Руслана Ткаленка

Українська збірна «стріляючих лижників» вкотре довела, що може на рівних змагатися з провідними збірними світу.

23 січня наші біатлоністи двічі піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у німецькому Арбері в рамках чергового етапу Кубку IBU.

Цього дня українці були найкращими у змішаній естафеті та одиночному міксті. Надзвичайно приємно, що вагомий внесок у переможний результат зробили чернігівські студенти.

Під час змішаної естафети всі студенти чернігівського педуніверситету тримали кулаки за Руслана Ткаленка і його товаришів по команді – Надію Бєлкіну, Яну Бондар і Дмитра Русінова.

Трохи пізніше на старт вийшли учасники одиночної змішаної естафети. Ця динамічна гонка тривала трохи більше 40 хвилин і не залишила сумнівів у тому, що чернігово-тернопільський дует Артем Тищенко – Анастасія Меркушина є цього дня непереможним.

Вітаємо наших спортсменів з успішними виступами і бажаємо подальших успіхів!

Джерело: Чернігівський студентський портал

arber2016 2