Участь в Україно-британському форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»,

Доцент кафедри мов і методики їх викладання факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв О.С.Конотоп взяла участь в Україно-британському форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті», який відбувся 4 грудня 2019 року в м.Київ.

Форум був першим у серії заходів нової трирічної програми, спрямованої на підвищення якості викладання у вищій освіті України. Під час форуму учасники ознайомилися з кращими британськими та українськими практиками, обговорили, що необхідно університетам для вдосконалення викладання та яким чином національна політика сприятиме цьому процесу.
     Мета форуму – започаткувати національну платформу для фахового обговорення і обміну кращими практиками з питань вдосконалення викладання у вищій освіті.
Ключові питання форуму:
• досконалість викладання як пріоритет розвитку Європейського простору вищої освіти;
• професійний розвиток викладачів закладів вищої освіти України: стан і потреби;
• презентація досвіду Великої Британії щодо вдосконалення викладання у вищій освіті;
• презентація досвіду університетів України щодо професійного розвитку викладачів.
Під час форуму Британська Рада представила нову Програму, спрямовану на розвиток досконалості викладання і навчання у вищій освіті України. Реалізація Програми відбуватиметься протягом 2019 – 2022 років. Партнерами Британської Ради в Україні у реалізації Програми є Інститут вищої освіти НАПН України та Advance HE (Велика Британія). Програма реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.