Семінар із представництвом Hueber в Україні

Семінар із  представництвом Hueber в Україні

8 листопада 2019 року до кафедри іноземних мов НУЧК ім. Т.Г. Шевченка завітало представництво Hueber в Україні.

Методист Тетяна Бойко представила широку палітру навчальних матеріалів цього видавництва. Викладачі та студенти магістратури філологічного факультету мали можливість зробити детальний огляд та аналіз навчальних посібників, обговорити позитивні та негативні моменти в представлених екзамплярах, запропонувати шляхи вдосконалення матеріалів. Кожен із учасників отримав корисні подарунки від предтавництва Hueber в Україні: плакат з корисними висловами, настінний календар на наступний рік, солодкий подарунок, а також каталог з книжковою продукцією. Кафедра іноземних мов отримала також подарунок: навчальний посібник Starten wir! Kursbuch, A1.
      Ми дуже вдячні за цікавий семінар і сподіваємося на плідну співпрацю з представництвом Hueber в Україні!