Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Пам'ятаємо. Перемагаємо.

8 травня 2019 року на філологічному факультеті НУЧК імені Т.Г.Шевченка відбувся захід присвячений Дню пам'яті жертв Другої світової війни, організований доцентом кафедри української мови та літератури Оленою Сазоновою.

Програма вшанування включала: співання пісень, читання віршів та презентацію спогадів про учасників війни.
      Розпочалося дійство вальсом, який виконали студенти першого та другого курсів та читанням вірша Василя Симоненка «Лебеді материнства». Проникливе виконання пісні під гітару здійснив випускник філологічного факультету Іван Баран.
Усі присутні, а саме студенти та викладачі філологічного факультету, змогли почути зворушливе читання листа дівчинки-рабині до свого батька та виконання пісні «Зозуля» гурту «Кіно». Також були представлені спогади жінок про кохання під час війни, відео-презентація ветеранів та дітей війни.
Наприкінці заходу студенти запалили свічки та вшанували героїв хвилиною мовчання.
Анастасія Фокіна