Перший ювілей студентського театру.

Перший ювілей студентського театру.

Студентський театр EX LIBRIS, який об'єднує творчу молодь різних факультетів, відсвяткував своє п'ятиріччя.

Колектив подарував глядачам довгоочікувану прем'єру, яку готували майже 4 місяці! Показ вистави "А все-таки я тебе..." за мотивами п'єси сучасної драматургині Неди Неждани відбувся напередодні дня закоханих в актовому залі НУ "ЧК" ім. Т. Г. Шевченка. Сімнадцять акторів під керівництвом доцента кафедри філософії Марини Каранди переконливо розповіли міф про кохання Лесі Українки мовою символів, пластики, філософських узагальнень. Режисер-постановник - провідний актор Чернігівського обласного драматичного театру Євген Бондар допоміг молодим акторам стати органічними на сцені. В якості хореографа реалізувала свої таланти Ірина Жара, студентка психолого-педагогічного факультету. Вишукане сценографічне та музичне оформлення вистави виконав старший лаборант кафедри філософії та культурології Анатолій Новак.

Глядачі оваціями віддячили колективу за естетичну насолоду. За традицією, впровадженою керівником колективу, глядачам пропонувалося визначити кращих виконавців жіночої та чоловічої ролей. Цього разу публіка заслужено надала перевагу акторській майстерності випускниці магістратури 2018 року Вікторії Ліщук та студенту 2 курсу філологічного факультету Ярославу Сінчуку.
       Висловлюємо щиру подяку гостям нашого університету - педагогічному колективу НРЦ №2, гімназії №31, школі №13, школі №33, колективу ЧОІППО імені К. Ушинського, театральній студії СТЕМ, благодійній організації "Аратта", громадським організаціям "Жменя" та "Голос батьків" - усім, хто створив аншлаг та привітав студентський театр із першим ювілеєм - п'ятиріччям творчої діяльності.