Нова радість стала

Нова радість стала

Театр «EX LIBRIS» під керівництвом Марини Каранди, доцента кафедри філософії та культурології, подарував свято пацієнтам обласної дитячої лікарні.

У січні актори театру відвідали маленьких пацієнтів із веселою виставою-ігротекою під назвою «Вертеп із гречаниками». У ході театрального дійства діти мали нагоду зануритися у традиції нашого народу,  послухати різдвяні колядки, а також взяти участь у майстер-класі з хореографії. Актори-волонтери театру вживалися впродовж декількох тижнів в образи пастухів та волхвів, царя Ірода та чорта, ангелів та кумедних тварин, які захищають новонародженого  Сина Божого, щоб переконливо оповісти біблійну історію дітям із усієї Чернігівської області. У виконавському  складі були  студенти філологічного, технологічного, психолого-педагогічного факультетів та факультету початкового навчання. За сприяння  технологічного факультету було придбано подарункові набори настільних ігор та вручено їх методистам ігрових кімнат обласної дитячої лікарні.