Наші волейболісти - найкращі!

Наші волейболісти - найкращі!

8 – 10 листопада 2018 р. у м. Києві відбулися Всеукраїнські змагання з волейболу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Спортсмени змагалися у двох лігах – «А» і «Б» (ліга «А» – команди зі складу працівників закладів освіти, ліга «Б» – особи, які навчаються).

Загалом у змаганнях взяли участь понад 150 представників освітніх закладів та студентів закладів вищої освіти – членів Профспілки – із тринадцяти регіонів України.

Переможне золото та I місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу у лізі «Б» здобула команда Чернігівської області – команда Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.
Окрім того, наші студенти були визнані кращими гравцями турніру. Так, кращим догравальником членами Головної суддівської колегії визнано Таїсію Кравчук, а кращим блокуючим став Дмитро Шаповал.
       А 19 листопада в Навчально-методичному центрі профспілок відбулася зустріч з нагоди Міжнародного дня студента, на якій нашу команду переможців привітала голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Анатоліївна Матвєєва.
Вітаємо переможців!