В Інституті історії пройшла V Чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

17 жовтня в Інституті історії пройшла V Чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді.

Організаторами конференції виступили Навчально-науковий інститут історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка, Національний центр "Мала академія наук України", ОКПНЗ "Чернігівська мала академія наук учнівської молоді", Чернігівська обласна організація національної спілки краєзнавців України та ПНЗ "Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді".
         Відкриття конференції відбулось у Галаганівській залі Чернігівського художнього музею, а основна робота проходила в будівлі Інституту історії.
Конференція працювала у трьох секціях:
- Історія Чернігівщини у давнину (керівник секції Ясновська Людмила Василівна, доц., к.і.н.)
- Новітня історія Чернігівщини (керівник секції Стрілюк Олена Борисівна, доц., к.і.н.)
- Церква, культура і мистецтво на Чернігівщині (керівник секції Шара Любов Миколаївна, доц., к.і.н.)
На заході заслухали 46 доповідей від учнів 8-11 класів зі всієї Чернігівщини. На конференції були представлені як чернігівські школи, так і навчальні заклади з Ніжинського, Прилуцького, Козелецького, Борзнянського, Ріпкинського районів області.