Гості із Білорусі

Гості із Білорусі

(ПГУ, Республіка Білорусь) у складі завідувача кафедри технології та методики викладання, кандидата історичних наук Н.В.Довгяло, а також студенток спеціальності «Психологія» А.Сущ та В.Смертьєвої. Протягом двох тижнів для студенток ПГУ викладатимуть ознайомлювальні курси із соціальної психології та психології агресивної поведінки кращі фахівці факультету. Гості із зацікавленням оглянули стародавній  Чернігів, ознайомилися з історією нашого університету, досвідом підготовки фахівців із напрямку «Психологія». Науковець Н.В.Довгяло виступила перед викладацьким складом ППФ із доповіддю про особливості науково-педагогічної діяльності гуманітарного факультету ПГУ. Згідно з Угодою  про співпрацю між двома факультетами було обговорено напрямки подальшої навчально-методичної та науково-дослідної роботи.