До свята "Веселої Масляної"

До свята "Веселої Масляної"

Нетрадиційний урок до свята "Веселої Масляної" було проведено студентами 30 групи ННІ історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського, НУ "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка.

Тут була викладена й історія свята, й цікаві інтерактиви у вигляді конкурсів і кросворду, а також учасники свята могли взяти активну участь в цьому дійстві, виграти смачні призи і спробувати млинці від організаторів заходу. Крім того, студенти приготували невеличку театральну постановку - "Народження колодки", де змогли проявити свої таланти і відобразити народні традиції святкування Масляної. На свято були запрошені викладачі та студенти першого курсу.

Окрема подяка організаторам свята, а саме: Білоус Анастасії, Безпалій Кристині, Семеняко Тетяні, Гребенник Тетяні та Павленко Юлії.