Зустріч з мером

Зустріч з мером

12 жовтня відбулась зустріч студентів психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка з Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Метою зустрічі стало обговорення ключових проблем та перспектив розвитку міста. Також учасники заходу спілкувалися про життєдіяльність міста, децентралізацію та перспективи розвитку комунальних підприємств. Зокрема, зі слів міського голови, тепер місцевому самоврядуванню надається більше повноважень та значно більше коштів, а отже є можливості для реалізації задуманого.

Студенти поцікавились у мера, які можливості створено для їх участі у процесах розвитку міста та виявили бажання в майбутньому тісніше співпрацювати з міською владою.