Корисні посилання

Сонячний колектор – іграшка чи надійний помічник?

Опубліковано в Корисні посилання
П'ятниця, 06 квітня 2018 00:00
125 Hit
(1 голос)

До недавнього часу домашня «зелена енергетика» в нашій країні вважалася скоріше забавкою, ніж реальним чинником створення енергонезалежних домогосподарств. Однак, сьогодні ситуація змінилася кардинально. За оцінками експертів протягом найближчих кількох років кількість різноманітних «зелених» пристроїв в наших містах і селах збільшиться в десятки разів. Очікується, що в Україні більше 10% енергії буде вироблятися в сегменті альтернативної енергетики.

Як поєднати приємне з корисним: 5 причин здійснити покупку в MOYO.UA

Опубліковано в Корисні посилання
Понеділок, 26 лютого 2018 00:00
343 Hit
(1 голос)

Відомий мультиформатний рітейлер MOYO.UA – це місце, де можна знайти товари на всі випадки життя: для дому чи офісу, для роботи чи відпочинку, для навчання чи прогулянок, для туристичних походів чи круїзних маршрутів. У віртуальному каталозі офіційного сайту та на полицях звичайних роздрібних пунктів торгівлі є продукція від найрізноманітніших брендів – кількість запропонованих позицій не може не здивувати.

Міністерство освіти і науки розробило Умови вступу-2018

Опубліковано в Корисні посилання
Субота, 14 жовтня 2017 00:00
676 Hit
(2 голосів)

14 жовтня 2017 року Міністерство освіти і науки України розмістило на своєму сайті Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів вищої освіти у 2018 році. Запрошуємо вступників, їх батьків та представників приймальних комісій навчальних закладів ознайомитися з Умовами.

Студентські шлюби – найміцніші

Опубліковано в Корисні посилання
Четвер, 28 вересня 2017 00:00
582 Hit
(2 голосів)

Численні соціологічні дослідження засвідчують, що шлюби, укладені студентами під час навчання в університеті або одразу після завершення навчання, вважаються найміцнішими. Звичайно, за винятком тих, які розпадаються за кілька місяців, а то й тижнів. Такі приклади є також досить поширеними і пояснюються легковажним ставленням частини молоді до зміни соціального статусу і необхідності жити не лише своїми інтересами, а й враховувати забаганки своєї «половинки».

Натуральні продукти від АльСаха на основі чорнушки

Опубліковано в Корисні посилання
Четвер, 14 вересня 2017 00:00
413 Hit
(1 голос)

Останнім часом у ЗМІ чимало уваги приділяється різноманітним продуктам, виробленим з натуральної сировини. Зокрема, великою популярністю користуються олії, креми та інші косметичні засоби на основі трав’янистих рослин. Серед рослинної сировини дуже часто згадується чорнушка або чорний кмин. Проте, далеко не всі користувачі знають про те, наскільки широкий спектр різноманітних препаратів виготовляється саме з цієї рослини. Спробуємо це з’ясувати, скориставшись інформацією, наданою столичним Інтернет-ресурсом АльСаха та іншими популярними порталами.

Банківські депозити – переваги і недоліки

Опубліковано в Корисні посилання
Четвер, 24 серпня 2017 00:00
634 Hit
(1 голос)

Банківські установи на сьогодні пропонують цілу низку послуг, які користуються популярністю серед самих різноманітних верств населення. Зокрема, результати соціологічних досліджень засвідчують, що чимало наших співвітчизників розміщують депозити в банках України. Спробуємо з’ясувати, чим саме приваблюють українців депозитні рахунки і які ризики можуть супроводжувати їх відкриття.

Ноутбук – перший помічник студента

Опубліковано в Корисні посилання
Понеділок, 14 серпня 2017 00:00
558 Hit
(1 голос)

Життя сьогоднішнього студента просто неможливо уявити без сучасної комп’ютерної техніки. Це може бути стаціонарний або переносний комп’ютер, а для декого достатньо наявності смартфона. Втім, останній варіант – це скоріше мобільна шпаргалка на всі випадки життя. Якщо ж мова йде про повноцінний інструмент для роботи, який можна постійно використовувати і вдома, і в університеті, то це – ноутбук.

Віртуальні розваги здобули постійну реєстрацію

Опубліковано в Корисні посилання
Четвер, 13 липня 2017 00:00
410 Hit
(2 голосів)

Віртуальний світ уже на протязі близько двох десятиліть став для багатьох українців близьким і знайомим. У цьому світі ми отримуємо унікальну можливість закачати улюблену музику, переглянути фільми без реклами або ж помірятися силами з кращими геймерами на сторінках відомих ігрових порталів. Втім, чимало користувачів, як і раніше, віддають перевагу класичному покеру або ж можливості випробувати фортуну з допомогою ігрових автоматів.

Автомобільна гума – де і як вибирати

Опубліковано в Корисні посилання
Середа, 05 липня 2017 00:00
511 Hit
(0 голосів)

Липень традиційно асоціюється з відпустками, канікулами, а значить – з подорожами. Причому, з кожним роком зростає кількість мандрівників, які віддають перевагу подорожам на автомобілі. Це й не дивно, адже такий варіант організації дозвілля дає можливість вільно планувати свій графік і не залежати від будь-яких зовнішніх чинників. Єдина вимога – задовільний технічний стан автомобіля, особливо гуми. Тому, перш ніж сідати за кермо, варто ретельно перевірити стан шин і за найменшої підозри замінити їх. На сьогодні в Україні можна без проблем придбати якісні шини відомих світових виробників. Як один з популярних варіантів – відвідати Інтернет-магазин nemec.com.ua, де не лише представлений душе широкий вибір гуми з Німеччини, а й привабливо виглядають досить помірковані ціни.

Сучасна студія – мрія фотографа

Опубліковано в Корисні посилання
Вівторок, 20 червня 2017 00:00
394 Hit
(1 голос)

Захоплення фотографією сьогодні переживає своє друге народження. Після того, як у продажу з’явилися цифрові камери, чимало молодих людей вирішили, що стати фотографом дуже легко і просто. Адже, на відміну від класичних (плівкових) фотоапаратів, сучасні камери набагато простіші і зручніші у використанні. Крім того, зникла необхідність використовувати різноманітні хімічні реактиви для проявлення плівки і друку фотографій, а також купувати купу додаткового обладнання для тих же цілей.

Сторінка 1 із 11