Одноразова адресна грошова допомога випускникам 2017 року

Одноразова адресна грошова допомога випускникам 2017 року

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 №1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів», наказу МОН України від 28.03.2016 №343 випускники вищих навчальних закладів, які у 2017 навчальному році (денна форма) здобули освіту за напрямами та спеціальностями педагогічного профілю та уклали не менше як на три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги випускникам потрібно звернутися до навчально-методичного відділу ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка (каб. №229).

Необхідні документи:

- заява;

- копія трудової книжки (завірена відділом кадрів);

- договір про працевлаштування випускника вищого навчального закладу, який навчався за напрямом педагогічного профілю за державним замовленням (у трьох примірниках);

- довідка з місця роботи;

- копія паспорту;

- копія ідентифікаційного коду.

Випускники, які працевлаштовані в навчально-виховних комплексах «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», окрім зазначених документів, подають довідку з цього навчального закладу, яка підтверджує інформацію про те, що вони працюють в шкільному підрозділі цього навчального закладу.

Документи необхідно надати до 10 жовтня 2017 року