Науково-методичний семінар «Актуальні проблеми сучасної фундаментальної та прикладної психології».

25 квітня 2019 року на психолого-педагогічному факультеті НУ «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка відбудеться черговий науково-методичний семінар «Актуальні проблеми сучасної фундаментальної та прикладної психології».

Тема семінару: «Булінг як соціально-психологічна проблема освітнього середовища: проблема діагностики та профілактики».
Заплановано доповіді на тему:
1) Проблема діагностики булінгових стосунків (завідувач кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М. А. Скока, доктор психол. наук Дроздов Олександр Юрійович);
2) Розвивально-профілактична програма «САШ» («Стоп агресії у школі») та досвід її апробації (доцент кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М. А. Скока, канд. психол. наук Ющенко Ірина Миколаївна; практичний психолог СЗСШ № 1 м. Чернігова Шушунова Ольга Іванівна).
Відбудеться презентація колективної монографії «Проблеми психологічної безпеки сучасної молоді» (за наук. ред. доктора психол. наук О. Ю. Дроздова).
Початок семінару – об 11:20.
Місце проведення – м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53 (центральний корпус університету), ауд. 219 (2-й поверх).

ЗАПРОШУЄМО ЧЕРНІГІВСЬКИХ КОЛЕГ-ПСИХОЛОГІВ ДО УЧАСТІ!