Пошук шляхів для розвитку компетентностей фахівця спеціалізації: фізична терапія, ерготерапія

На кафедрі біологічних основ фізичного виховання, здоров'я і спорту в процесі пошуку шляхів для розвитку компетентностей фахівця спеціалізації: фізична терапія, ерготерапія було створено дошку-стенд для розробки дрібної моторики рук після інсультів, травм та інших захворювань.
      Обладнання буде використовуватись в освітньому процесі для розширення знань студентів факультету фізичного виховання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
      Бажаємо продовжувати пошуки та залучати студентську громаду для створення обладння й налагодити зв’язки з іншими факультетами в контексті міждисциплінарної інтеграції.

Інформація надана кафедрою біологічних основ фізичного виховання, здоров'я і спорту, записала Юлія Козерук