Перемога студентки технологічного факультету на Всеукраїнській олімпіаді

Перемога студентки технологічного факультету на Всеукраїнській олімпіаді

24-26 квітня 2018 року на базі факультету професійної і технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Трудове навчання та технології». У межах олімпіади необхідно було пройти тестування із психолого-педагогічних і загальнотехнічних дисциплін, провести фрагмент уроку і захистити власний творчий проект.

Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка представляли студенти технологічного факультету Напалько Валерія (43 гр.) керівник к. пед. н., доцент кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти Пискун Оксана Миколаївна і Лабута Ігор (14 гр.) керівник к. пед. н., старший викладач кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти Джевага Григорій Васильович.

За результатами олімпіади переможницею стала Напалько Валерія, яка нагороджена дипломом ІІ ступеня. Вітаємо з перемогою!