«Актуальні проблеми сучасної фундаментальної та прикладної психології»

«Актуальні проблеми сучасної фундаментальної та прикладної психології»

25 квітня 2018 року на психолого-педагогічному факультеті НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбудеться ювілейний науково-методичний семінар «Актуальні проблеми сучасної фундаментальної та прикладної психології», присвячений 25-річчю створення кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М. А. Скока.

Заплановано доповіді на тему:

1) Історичний шлях кафедри загальної, вікової та соціальної психології (декан психолого-педагогічного факультету, кандидат психологічних наук Скок Алла Георгіївна);

2) Напрямки сучасної психологічної освіти: світовий та вітчизняний досвід (завідувач кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М. А. Скока, доктор психологічних наук Дроздов Олександр Юрійович);

3) Психологічні засоби оптимізації суб’єктивного соціального благополуччя (доцент кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М. А. Скока, кандидат психологічних наук Данильченко Тетяна Вікторівна);

4) Психологічний супровід військовослужбовців: порівняння світового та вітчизняного досвіду (на базі Державної спеціальної служби транспорту). (психолог 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту, голова ради ГО «Чернігівська міська асоціація «Конкордія», кандидат психологічних наук Мозговий Віктор Іванович).

Регламент: доповідь – до 15 хвилин, питання та дискусії – до 5 хвилин.

Початок семінару – об 11.20

Місце проведення – м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53 (центральний корпус університету), ауд. 418.

Відбудеться презентація довідкового видання «ПСИХОЛОГИ ЧЕРНІГОВА – 2018»

ЗАПРОШУЄМО ЧЕРНІГІВСЬКИХ КОЛЕГ-ПСИХОЛОГІВ ДО УЧАСТІ!