Освіті - європейську якість

Освіті - європейську якість

На технологічному факультеті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка 27 березня 2018 року відбувся науково-методичний семінар «Основні напрямки практичної реалізації завдань освітньої галузі «Технології» спільно з учителями трудового навчання закладів середньої освіти Прилуцького району.

Відкрив захід та привітав учасників семінару перший проректор вишу, професор Володимир Олександрович Дятлов.

Далі виступив декан технологічного факультету, професор Олексій Миколайович Торубара з доповіддю на тему «Основні напрямки професійної підготовки студентів на технологічному факультеті».

Активну участь в обговоренні проблеми взяли викладачі факультету з наступними темами доповідей:

«Сучасні методи обробки матеріалів» – доцент Говоров Є.М.;

«Практичні аспекти підготовки учнів до Олімпіад з трудового навчання та технології» – ст. викладач, кандидат педагогічних наук Скрипко С.О.;

«Формат предметів трудового навчання і технологій у контексті концепції «Нова українська школа» і оновлення навчальних програм» – ст. викладач, кандидат педагогічних наук Джевага Г.В.

Гостей ознайомили з умовами навчання студентів на факультеті, показали кабінети, лабораторії та навчальні майстерні.

Кафедра педагогіки, психології і методики технологічної освіти організувала виставку творчих робіт студентів технологічного факультету з різних напрямків декоративно-ужиткового мистецтва.

Кафедра педагогіки, психології і методики технологічної освіти